Ultima Displays Polska - Stoiska i Projektowanie 3D
  • Produkt
  • Zastosowania
 

Stoiska i Projektowanie 3D

Projektowanie przestrzenne

Ultima Displays posiada zespół świetnych projektantów, którzy w kreatywny sposób tworzą wizualizacje stoisk oraz produktów według podanych przez klienta wytycznych. Ich wiedza i doświadczenie są także pomocne, kiedy nie jesteś pewien które rozwiązanie będzie najbardziej optymalne.

Projektując kierujemy się Twoimi możliwościami i potrzebami. Zapewniamy też specyfikację techniczną, instrukcje montażu dla gotowych i nieszablonowych systemów, a także gotowy brief, który ułatwi określenie potrzeb, budżetu i pomysłu klienta. Nasi projektanci polecają stoiska z grafiką tekstylną skonstruowane z profili Vector., a zwłaszcza profile Vector 50 mm.

Kliknij tutaj aby pobrać instrukcję techniczną i dowiedzieć się więcej.

Pobierz gotowy Brief>

Pobierz short brief> 
 

Stoiska oferowane przez Ultima Displays Polska są modułowe, można je łatwo przetransportować oraz rekonfigurować. To oznacza, że elementy użyte do jednego stoiska, mogą być ułożone w inny sposób i użyte ponownie jako zupełnie nowe i inne stoisko. Grafika wydrukowana na materiale tekstylnym jest lekka i łatwa w wymianie i konserwacji.

 © Copyright Ultima Displays Limited, All rights reserved.

 
Oprócz stoisk modułowych, tworzonych "na miarę", posiadamy w ofercie gotowe moduły oraz duży wybór profili i modułów, a także wzory stoisk pod konkretny metraż. Pozna pełną ofertę Modular.
     
     
Formulate    Oferta Vector
150px_formulateSą systemami stworzonym z wytrzymałego i lekkiego aluminium, na które naciągana jest rozciągliwa tekstylna grafika, która zmienia ramę w elegancką i ciekawą formę.

 Dowiedz się więcej>


150px_vectorProfile skonstruowane z myślą o grafice na materiale tekstylnym. Wybierz spośród gotowych modułów bądź profili docinanych na wymiar. Są wytrzymałe i łatwe w transporcie i magazynowaniu.
 
     
     
Transport stoisk
Projekty stoisk
150px_modular_transportKorzystamy ze sprawdzonych przewoźników, a towar przed wysyłką jest dokładnie sprawdzany i zabezpieczany. Dowiedz się więcej na temat sposobu w jaki Twoje stoisko zostanie wysłane.   do 9m taxonomiesNie masz czasu ani pomysłu na budowę indywidualnego stoiska? Klient podał jedynie metraż i zależy mu na czasie? Wybierz spośród gotowych stoisk wg powierzchni, a nasi projektanci odpowiednio je spersonalizują.
 

 

Jeśli sam projektujesz i chcesz użyć naszych produktów, możesz wykorzystać jeden z polecanych programów. Na naszym systemie FTP umieszczamy bibliotekę produktów i modułów, którą można pobrać i wykorzystać do projektowania stoiska.

Display Creator   SketchUp
Katalogi-Mockup-www-kreatorOprogramowanie służące do tworzenia przestrzennej wizualizacji stoiska z wykorzystaniem produktów Ultima Displays.
 
  SketchUpProgram Google przeznaczony do projektowania, dzięki któremu można stworzyć stoisko wykorzystując gotowe moduły i produkty Ultima Displays, umieszczane na  FTP.