Ultima Displays Polska - Wasp - Oryginał tylko w Ultimie!
  • Produkt
  • Zastosowania
 

Aktualności

25/03/2019

Wasp - Oryginał tylko w Ultimie!

 wasp-oryginal

 

Wasp został wprowadzony do oferty jako ekonomiczny roll up i bardzo szybko zyskał popularność. Na początku swojej historii był systemem z podstawowymi elementami, jednak szybko zorientowaliśmy się, że taka jakość nie pasuje do Ultimy. Już w tym czasie przyzwyczajaliśmy naszych klientów do wysokiej jakości, więc nawet ekonomiczną wersję roll upa ulepszaliśmy z każdym rokiem. Prace nad udoskonaleniem produktu trwały tak długo, aż udało nam się pogodzić ekonomię z jakością.

Dzisiejszy Wasp z Ultima Displays ma cechy roll upów klasy nawet premium u innych dostawców. Nasz Wasp posiada stabilizator masztu, zaślepki na listwie zatrzaskowej, dwie obrotowe stopy z plastikowymi zakończeniami, a także dodane obciążenie do podstawy, aby był bardziej stabilny.

Nie małe znaczenie ma tutaj także opakowanie. Każdy nasz roll up ma swoją torbę i pakowany jest w osoby jednostkowy karton, co dodatkowo go zabezpiecza. Wasp nie jest tu wyjątkiem. Torba posiada wzmocnienia na szczycie. Ten element dodaliśmy, gdy zdaliśmy sobie sprawę z tego, że poprzednie torby szybko się niszczyły przy częstym użytkowaniu.

Wasp to dobry, ekonomiczny wybór, który aktualnie dostępny jest w 4 szerokościach. Jego popularność nie maleje od 2012 roku, co cieszy nas jako dostawcę. Jego historia pokazuje i uczy, że nawet ekonomiczne produkty muszą mieć jakość odpowiednią do marki.

 


wasp-detale

Kalendarz

12/02/2020

Sprawdź nasze możliwości produkcyjne!
więcej …

16/02/2020

Poznaj grupę Ultima Displays!
więcej …