Ultima Displays Polska - Stoiska i Projektowanie 3D
  • Produkt
  • Zastosowania
 

Stoiska i Projektowanie 3D

ultima_design_baner

Ultima Displays posiada zespół doświadczonych projektantów, którzy w kreatywny sposób tworzą koncepcję oraz wizualizacje stoisk, podwieszeń, kasetonów LED i niestandardowych konstrukcji według podanych przez klienta wytycznych. Ich wiedza i doświadczenie są także pomocne, kiedy nie jesteś pewien które rozwiązanie będzie najbardziej optymalne w przestrzeni, którą musisz zagospodarować.

Projektując kierujemy się Twoimi możliwościami i potrzebami. Zapewniamy też specyfikację techniczną, instrukcje montażu dla gotowych i nieszablonowych systemów, a także gotowe briefy, który ułatwią określenie potrzeb, budżetu i pomysłu Twojego klienta.

Pobierz brief

 

Stoiska z profili Vecotr oferowane przez Ultima Displays Polska są modułowe, można je łatwo przetransportować oraz rekonfigurować. To oznacza, że elementy użyte do jednego stoiska, mogą być ułożone w inny sposób i użyte ponownie jako zupełnie nowe i inne stoisko, element showroomu czy nawet dekoracja w biurze. Grafika wydrukowana na materiale tekstylnym jest lekka i łatwa w wymianie i konserwacji.

Przechowywanie stoisk jest bardzo wygodne, ponieważ profile możemy dociąć według potrzeb Klienta. Grafikę można złożyć w kostkę, ponieważ materiał jest elastyczny do tego stopnia, że po nałożeniu na ramę zagniecenia wyprostują się.

 © Copyright Ultima Displays Limited, All rights reserved.

 
Formulate    Vector
150px_formulate Systemy rurowe stworzone z wytrzymałego i lekkiego aluminium, na które naciągana jest tekstylna grafika, która zmienia konstrukcję w elegancką i ciekawą formę.

 Dowiedz się więcej>


150px_vectorProfile skonstruowane z myślą o grafice tekstylnej. Wybierz spośród gotowych modułów bądź profili docinanych na wymiar. Są wytrzymałe i łatwe w transporcie i magazynowaniu.
 
     
     
Transport stoisk
Gotowe pomysły
150px_modular_transportKorzystamy ze sprawdzonych przewoźników, a towar przed wysyłką jest dokładnie sprawdzany i zabezpieczany. Dowiedz się więcej na temat sposobu w jaki Twoje stoisko zostanie wysłane.   do 9m taxonomiesNie masz czasu ani pomysłu na budowę indywidualnego stoiska? Klient podał jedynie metraż i zależy mu na czasie? Wybierz spośród gotowych stoisk wg powierzchni, a nasi projektanci odpowiednio je spersonalizują.