Ultima Displays Polska - Nowosci
  • Produkt
  • Zastosowania
 

Nowości

Znajdą tu Państwo listę ostatnio dodanych do naszej oferty produktów. To podsumowanie pomoże Państwu w wyborze najnowszych produktów, które zaskoczą każdego. Dodatkowo na tej stronie można zapoznać się nadchodzącymi nowościami.

  • Nowości
  • Wkrótce

Nieustannie ulepszamy i powiększamy naszą ofertę. Zespół naszych projektantów podąża za nowościami rynkowymi i technologicznymi, co pozwala tworzyć niebanalne projekty, które dają Państwu niezwykłe rozwiązania. Połączenie naszego doświadczenia i wiedzy owocuje nowymi produktami, które nie tylko są ciekawie zaprojektowane, ale także niedrogie i ekonomiczne.

Formulate - biurkowe ścianki działowe - FMDP-01

Ramy Formulate pokryte są spersonalizowaną grafiką, która może przypominać pracownikom o wartościach firmy lub być miły widokiem. Przygotowane ścianki działowe dostępne są w różnych wymiarach, co sprawia, że każdy znajdzie tu zestaw odpowiedni dla swojego biura. 

Formulate - podwieszenie dysk - FMH-DISK-150/200

Podwieszenie w kształcie dysku jest idealnym dopełnieniem wystroju każdego pomieszczenia. Po zamontowaniu materiału dzwiękochłonnego, może poprawić akustykę pomieszczenia.

Formulate - podwieszenie prostokąt - FMH-REC-160-01

Podwieszenie w kształcie prostokąta dopełni wystrój każdego pomieszczenia. Dodatkowa wkładka tłumiąca dźwięki poprawi akustykę w miejscu pracy.

Formulate - ścianka działowa podwójna - FMFP-02-17-01

Te ścianki Formulate pozwalają na tworzenie oddzielnych przestrzeni. Współczesny design i możliwość personalizacji grafiki sprawiają, że jest to wyjątkowe rozwiązanie. 

Formulate - ścianka działowa pojedyncza - FMFP-01-17-01

Te ścianki Formulate, pozwalają na tworzenie oddzielnych przestrzeni. Współczesny design i możliwość personalizacji grafiki sprawiają, że jest to wyjątkowe rozwiązanie. 

Formulate - ścianki oddzielające stanowiska biurowe - FMDP-02-07-1

Te proste ścianki dodają estetycznego wyglądu stanowiskom biurowym, dzięki możliwości ich personalizacji. Idealne by w elegancki sposób zasłonić przestrzeń pod biurkiem. Ścianka mocowana w dyskretny i praktyczny sposób przy użyciu praktycznego uchwytu. Dostępnych jest wiele rozmiarów, które dopasujesz do swojej przestrzeni. 

Formulate - żebra - FMFP-03-18-01

Ta wolnostojąca ścianka pozwala na stworzenie oddzielnej przestrzeni w prosty, elegancki i dyskretny sposób.  

Formulate Arch - FMPA-02-22-01

Łuk stworzy wyjątkową przestrzeń w każdym miejscu, w którym się go ustawi. Indywidualna grafika tekstylna świetnie połączy konstrukcję z wnętrzem. Idealne rozwiązanie kiedy chcemy się wyróżnić i pokazać swoją oryginalność!

Formulate L Shape - FMLT-LS-01

Ścianki działowe w kształcie litery L są idealnym rozwiązaniem do oddzielania przestrzeni. Dostępne z dwustronną grafiką i łatwe w montażu rozwiązanie dla każdego biura. W grafice można zrobić transparentne okienko, które pozwoli na utrzymanie kontaktu wzrokowego. Dostępne również ścianki w kształcie liter U oraz T.

IllumiGo™ One - ILLGO-ONE

Lekki kaseton LED z białych aluminiowych profili z dedykowaną torbą, która ułatwia transport. Montaż bez użycia narzędzi zapewnia szybką prezentację. IllumiGo™ świetnie sprawdzi się na stoiskach targowych, w witrynach sklepowych, konferencjach i wielu innych przestrzeniach. 

IllumiGo™ Retail - ILLGO-RETAIL

IllumiGOTM Retail to kolejna odsłona bestsellerowego przenośnego kasetonu LED. Ze względu na swoje rozmiary, stabilność i charakterystyczną stopę, system został zaprojektowany z myślą o branży Retail.

Modulate™ - daszek - MOD-PA01-25-01-FR

Daszek ze spersonalizowaną grafiką będzie idealnym miejscem, które posłuży jako miejsce spotkań.  

Modulate™ - magnetyczne ścianki działowe - MOD-DP01-03-1SQ-FR

Ścianki działowe Modulate™ pokrywane są spersonalizowaną grafiką. Dostępne różne wymiary, które można dopasować do szerokiej oferty biurek. Ramy z magnesami to bardzo łatwy sposób na stworzenie oddzielnych stanowisk pracy. 

Ścianki ażurowe - TP1/TP2

Ażurowe ścianki są idealne do estetycznego wydzielania przestrzeni. Dostępne w dwóch standardowych wariantach (siatka lub paski) z możliwością wyboru białego lub czarnego wykończenia. W obu opcjach występuje transparentne wypełnienie. Ścianki mogą być ze sobą łączone w linii prostej lub pod kątem prostym.   

Vector Media - VF-MEDIA-16X06

Ta wykonana z aluminiowych profili rama o szerokości 35 mm stworzona jest tak, aby jej montaż był szybki i intuicyjny. Wymiary oraz szeroka podstawa (1600 x 600 mm) przystosowane są do wymogów powierzchni sklepowych, gdzie wymiana komunikatu, to szybki, zaplanowany proces. Media Vector to idealna alternatywa dla roll upów. 

 

 

Nieustannie ulepszamy i powiększamy naszą ofertę. Zespół naszych projektantów podąża za nowościami rynkowymi i technologicznymi, co pozwala tworzyć niebanalne projekty, które dają Państwu niezwykłe rozwiązania. Połączenie naszego doświadczenia i wiedzy owocuje nowymi produktami, które nie tylko są ciekawie zaprojektowane, ale także niedrogie i ekonomiczne.