Ultima Displays Polska - Ultima Displays Polska
  • Produkt
  • Zastosowania
 

Ultima Displays Polska

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy wiodącym europejskim dostawcą przenośnych systemów wystawienniczych. Współpracujemy z firmami związanymi z branżą: agencjami reklamowymi, drukarniami, organizatorami imprez czy targów; z każdym, kto oferuje rozwiązania dla klienta końcowego.

Wiemy, że dostarczenie nawet najlepszego produktu to nie wszystko, dlatego w biznesie stawiamy na współpracę. Zapewniamy pełne wsparcie marketingowe: od doradztwa przy wyborze produktu, po projekt przestrzenny z grafiką Twojego klienta.

„Nie od razu Rzym zbudowano” – znamy tę maksymę z własnego doświadczenia. Sukces buduje się latami, dlatego stawiamy na stałą, długofalową współpracę. W ten sposób budujemy z naszymi dystrybutorami przyjazne, partnerskie relacje, które owocują atrakcyjnymi warunkami handlowymi.

 
Skoncentrowani na współpracy   Zielona drużyna
Skoncentrowani na współpracy

Nasze relacje z partnerami biznesowymi opieramy na współpracy. Podpowiadamy im rozwiązania, informujemy o innowacjach, a także – zgodnie z polityką firmy – przekazujemy klientów końcowych. Taki model biznesowy owocuje w długotrwałe relacje, które przynoszą korzyści obu stronom.

 


Zielona drużyna

Aktywnie promujemy ekologiczny styl życia wyczulając pracowników na dbanie o środowisko. Zaczynając od recyklingu w pracy, kończąc na życiu prywatnym. Dbamy o to, aby odpady produkowane przez nas trafiały do odpowiednich miejsc i były wykorzystywane ponownie.

 Dowiedz się więcej>  

     
     
Liderzy innowacji   Projektowanie 3D
Liderzy innowacji

W Ultima Displays wiemy jak ważny jest rozwój, dlatego dostosowujemy się do aktualnych trendów i korzystamy z najnowszych rozwiązań technologicznych. W kontaktach z partnerami stawiamy na dialog – wszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne, ponieważ pozwalają odpowiednio ułożyć ofertę oraz poprawić funkcjonalność dostępnych produktów. Dokładnie badamy rynek, przeglądamy dostępne oferty i tworzymy innowacyjne systemy, których na nim brakuje. Wszystko po to, żeby stworzyć wyjątkowe rozwiązania i dać Ci przewagę nad konkurencją.Projektowanie 3D

Dzielimy się swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie projektowania. Jest to bardzo pomocne, kiedy chcesz pokazać klientowi jak będzie wyglądać stoisko bądź system z indywidualną grafiką. Nasi projektanci podpowiedzą też jakie rozwiązanie powinieneś wybrać, aby najlepiej spełnić wymagania klienta, nie przekraczając przy tym założonego budżetu. Chcesz sam zaprojektować stoisko? Pobierz bezpłatnie bibliotekę naszych produktów i użyj jednego z kreatorów.

Dowiedz się więcej>

     
Dostawa w 24 godziny  
  Wsparcie marketingowe
Dostawa w 24 godzinyDzięki obszernemu, dobrze zlokalizowanemu magazynowi, jesteśmy w stanie realizować większość zamówień w ciągu jednej doby*. W przypadku niedostępności danego produktu w krajowym magazynie, zamówienie może być skompletowane przy wykorzystaniu magazynów siostrzanych firm Ultima Displays z Wielkiej Brytanii, Francji, czy Włoch. Dzięki ścisłej współpracy z europejskimi oddziałami, jesteśmy w stanie znacznie skrócić czas oczekiwania na produkty, które aktualnie nie są dostępne.

Więcej szczegółów o dostawie znajdziesz w

Ogólnych Warunkach Sprzedaży
Ultima Displays sp. z o. o.


Wsparcie marketingowe

Oferujemy pełne wsparcie marketingowe dla naszych partnerów. Materiały te są pomocne przy sprzedaży naszych produktów, a ich dostarczanie oszczędza czas i ułatwia prezentację oferty. Wśród wielu profesjonalnych materiałów, znaleźć można m.in:

  • nieobrandowany mailing, który nasz partner może wysłać do swoich klientów;
  • nieobrandowane katalogi i broszury,
  • nieobrandowane serwisy online (www, kanał YouTube, Flipbook);
  • programy do tworzenia wizualizacji stoisk
  • zestawy Showroom.